ISSN: 2616-4280
Інформація для авторів
Ви хочете опублікувати свою роботу у цьому журналі? Рекомендуємо ознайомитись з нашою редакційною політикою на сторінці Про журнал.
Орієнтовні напрямки часопису:
- Теоретичні та методологічні підходи в дослідження міста
- Місто і село – взаємодія та співіснування
- Економічна історія міста
- Соціальний простір і практики у містах
- Міське громадянство та влада у місті
- Ментальні образи та карти міст, символічна географія міст
- Матеріальний простір міста. Міська історія та культурна спадщина
- Структури міського повсякдення
- Антропологія та етнографія міста
- Матеріали круглих столів та публічних дискусій
- Публікації джерел
- Рецензії, огляди, анонси
- Археологія міста
Вимоги до оформлення
Шрифт: Times New Roman 14 кегль; інтервал – 1,5; поля –20 мм з усіх берегів. Ілюстрації, таблиці, графіки надсилаються окремими файлом. До статті обов'язково додаються написані трьома мовами (українська, російська, англійська): прізвище, ім’я, по-батькові, афіліація, місто, e-mail, ORCID, назва публікації, анотація (2000-2500 тисячі знаків), ключові слова (3-7 слів).
Ілюстрації, таблиці та інші додаткові матеріали надсилаються окремими файлами з переліком на підтекстівками.
Посилання автоматичні підрядкові, оформлюються згідно стандарту АРА. Статті також мають містити REFERENCES - список літератури транслітерований латинським алфавітом.
Окремим файлом надсилаються відомості про автора із зазначенням прізвища, імені, наукового ступеня, посади, поштової адреси, електронної пошти, номера контактного телефону.
Назва файлу статті – латинськими літерами прізвище автора (наприклад: ivanov.doc). Назва файлу з відомостями про автора – латинськими літерами за зразком: ivanov_avtor.doc
Усі статті, що надійдуть на адресу редакції (editorial.mics@gmail.com), будуть проходити зовнішнє незалежне анонімне рецензування за “подвiйним слiпим” принципом [“double-blind refereeing”]: автору не повiдомляється iм’я рецензента, рецензенту – iм’я автора.
Статті приймаються англійською, польською, російською, українською та іншими мовами.
Рецензування проходить наступним чином
- Статті приймаються в електронному вигляді на адресу часопису editorial.mics@gmail.com. Після отримання статті аналізуються її зовнішні атрибути (оформлення, контактні дані, відповідність стандартам за вимогами часопису) та відповідність заявленого тексту до тематики часопису. У листі відповіді редакція повідомляє автору про отримання тексту та прийняття на рецензування.
- Відбувається пошук рецензента для заявленої статті. Увага звертається на фахівців, що мають беззаперечні досягнення у тематиці, яка представлена у тексті статті, та не мають підстав мати сумніви в їх академічній доброчесності. В залежності від тексту та теми на одну статтю може бути запрошено декілька рецензентів, але щонайменше двоє.
- Текст статті готується до рецензування. З тексту видаляються будь які згадки про автора аби повністю зберегти анонімність. Разом з текстом статті надсилається «бланк рецензента». В ньому після проведення рецензування повинні бути вказані результати процедури. Вказуються згода або/незгода рецензента стосовно наукової цінності та готовності до публікації, вказуються помилки, зауваження та потреба у доопрацюванні тексту.
- Час на проведення рецензування встановлюється індивідуально, з огляду на обсяг та тему заявленого тексту. Праця рецензента є абсолютно вільною від тиску та впливу з боку редакції. Рецензент докладно аналізує текст статті на ознаки плагіату, наявність наукового апарату та новизни дослідження. У випадку проблемних моментів коментує текст та вказує на шляхи виправлення цієї проблеми.
- Після проведення рецензування його результаті повідомляються автору. У випадку зауважень та рекомендацій стосовно доопрацювання автор статті має право відмовитись від них. Автоматично ця стаття відхиляється та не друкується у часописі як така, що не пройшла процедуру рецензування. Автор має право висловити свої побажання та можливі коментарі стосовно рекомендацій за результатами рецензування. Ці матеріали передаються рецензенту виключно редакцією часопису, з повним збереженням анонімності. Можлива наукова дискусія між автором та рецензентом відбувається лише через редакцію часопису. У випадку некоректної поведінки автора редакція часопису має право відмовити досліднику у публікації статті.
- Після процедури рецензування анонімними рецензентами, виправлений текст статті надходить до членів редколегії. Вони за бажанням висловлюють свої зауваження. Автор може їх відхилити, але тоді текст відхиляється також
- Остаточне рішення про публікацію статті приймається після схвалення тексту редакційною колегією.
- Після виходу чергового номеру часопису редакція повідомляє автору про вихід його статті та надсилає лінк для ознайомлення з повним змістом журналу.
Викладений вище порядок дій є базовим для функціонування роботи часопису та не може бути проігнорованим під час процесу прийняття статей. Усі форс-мажорні обставини, які імовірно можуть виникнути під час рецензування статті, обговорюються у рамках консультацій та переговорів між автором та редакцією часопису.